سیرجان بنیاد

آغاز برداشت پسته از باغات شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد

برداشت و فرآوری پسته از سطح 1767هکتار باغات شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد از 28 شهریورماه آغاز و تا 20آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سیرجان بنیاد، پسته شرکت با کیفیت مناسب و مطلوب و با رعایت استانداردهای موجود، با برند تجاری توکا در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

آقای مهندس مسعود پورخسروانی مدیر عامل شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد درباره پیش بینی تولید پسته در شرکت بیان نمودند تا پایان فصل برداشت حدود 5400 تن پسته تر از باغات برداشت میشود که حدودا بودجه مورد نظر را پوشش داده و از رشد بسیار خوبی نسبت به سال گذشته برخوردار است. این گزارش می افزاید عمده ارقام پسته تولیدی شرکت شامل کله قوچی، فندقی، احمد آقائی و عبداللهی هستند.

مهندس مسعود پور خسروانی افزود: باتوجه به دقت ويژه در عملیات برداشت و فرآوري، كه حاصل آن كيفيت در محصول توليدي است، جايگاه خوبي براي فروش محصول شرکت ايجاد شده است. نگاه مشتريان بعنوان يك محصول توليدي درجه يك و كيفيت محصول بعنوان وجه تمایز محصول شرکت نسبت به سایر تولید کنندگان می باشد.

شایان ذکر است که اين شركت مجهز به دو ترمينال مكانيزه فرآوري با ظرفيت تبديل حدود دویست تن پسته تر به پسته خشك در روز، در داخل واحدهاي توليدي است كه محصول پسته برداشت شده طي كمترين زمان ممكن وارد سيستم پوست گيري، خشك كن و دانه بندي می شود.
آدرس دفتری مرکزی :

سیرجان بلوار سیدجمال الدین حدفاصل چهارراه قاآنی

و سه راهی کرمان

شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد

تلفن : 42304403 - 42305430 - 034  

فاکس : 42305243 - 034

sirjanbonyad@yahoo.com

Scroll to Top