سیرجان بنیاد

معرفی شرکت

شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد به عنوان بزرگترين توليدكننده پسته در استان كرمان و كشور در قالب يك شركت و از بهترین صادرکنندگان پسته با هدف عرضه محصولات با کیفیت با بالاترین استانداردهای روز و کاملا بهداشتی در سال 1372 تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است. مركز اصلي شركت در شهرستان سيرجان و واحدهای آن در استانهای کرمان و فارس واقع است در حال حاضر این شرکت واحد فرعی شرکت گسترش کشاورزی و دامپروری فردوس پارس بوده و تحت مالکیت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران میباشد.

اين شرکت برند تجاری خود را با نام توکا در سال 1381 با اهداف توليد ، فرآوري و عرضه بهترين کيفيت پستهي ايراني در اداره کل ثبت شرکت ها، ثبت نمود.

مجموعه اراضی تحت پوشش شرکت مشتمل بر هشت واحد بالغ بر 5285 هکتار، که از این سطح 1957 هکتار آن متعلق به باغات پسته، زيتون و سیاه ریشه می باشد که با اشتغال زایی میانگین حدود 430 نفر به طور روزانه پرسنل تمام وقت، فصلی و پیمانکاری در طول سال فعالیت دارد. هم اکنون سطح 1766 هکتار از اراضی شرکت، سطح زیر کشت پسته است. عمده باغات پسته شركت در منطقه سيرجان واقع شده است و با توجه به سال آوري درختان پسته، ميانگين توليد پسته خشك اين شركت در سالهاي آور حدود 1800 تا 2300 تن و در سالهاي نیاور حدود 1500 تا1800 تن مي باشد.

به منظور مواجه شدن با افزايش خواسته هاي سلامت محور مصرف کنندگان، شرکت سیرجان بنیاد با بکارگیری فنون صحیح باغداری، نوآوری در مسیر تولید و فرآيند ماشيني خودکار و مدرن، از ابتداي ترين مراحل تا فرآوری کامل با توان 300 تن پسته در روز و رعایت تمامی شرایط بهداشتی با تولید محصول عاری از آفلاتوکسین به همراه تطابق و سازگاري با استاندارد هاي جهاني در صدر تولید کنندگان برتر ایران و آسیا قرار دارد که این مهم باعث افزایش سطح درخواستهای پسته از این شرکت توسط تجار اروپایی و آسیایی شده است.

در حال حاضر شرکت از نظر مرغوب بودن پسته تولیدی نظير شکل، مزه و طعم در سطح جهان شناخته شده می باشد البته تنوع و سایز بندی محصول در کنار مرغوب بودن، عاملی دیگر برای موفق بودن شرکت درتولید پسته صادراتی می باشد.

تکنولوژی تولید
23شهریور

تکنولوژی تولید

محصول پسته از نظر اقتصادی بسیار با اهمیت است، بطوری که از آن به عنوان طلای سبز یاد می‌شود و در بین محصولات باغبانی، به عنوان یک محصول استراتژیک، جایگاه ویژه‌ای دارد. کشاورزی ایران در جهان با محصول...
تاریخ: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
بازدید: 2562
منبع: اختصاصی
دسته بندی: معرفی شرکت
چشم‌انداز
25دی

چشم‌انداز

بیانیه ماموریت شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد تولید کننده پسته سالم و با کیفیت با برند تجاری توکا می باشد که با تحت کنترل گرفتن قدرت علم و آموزش با نیروی انسانی مجرب همچنین بکارگیری فناوریهای نوین و...
تاریخ: ۲۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 3168
منبع: اختصاصی
دسته بندی: معرفی شرکت
چارت سازمانی شرکت سیرجان بنیاد
25دی

چارت سازمانی شرکت سیرجان بنیاد

 
تاریخ: ۲۵ دی ۱۳۹۵
بازدید: 4556
منبع: اختصاصی
دسته بندی: معرفی شرکت
معرفی شرکت سیرجان بنیاد
02آذر

معرفی شرکت سیرجان بنیاد

شرکت سيرجان بنياد (سهامی خاص) در تاريخ 1372/9/24 از ادغام سه مؤسسه کشاورزی سيرجان ، مؤسسه کشاورزی حومه کرمان و مؤسسه جيرفت تأسيس و طی شماره 534 در دفتر ثبت شرکتهای شهرستان سيرجان به ثبت رسيده است ....
تاریخ: ۰۲ آذر ۱۳۹۴
بازدید: 10262
منبع: اختصاصی
دسته بندی: معرفی شرکت

آدرس دفتری مرکزی :

سیرجان بلوار سیدجمال الدین حدفاصل چهارراه قاآنی

و سه راهی کرمان

شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد

تلفن : 42304403 - 42305430 - 034  

فاکس : 42305243 - 034

sirjanbonyad@yahoo.com

Scroll to Top