سیرجان بنیاد

چشم‌انداز

با اتکاء و استعانت از خداوند متعال، در مسير تحقق سياست‌های بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی و اجرای اساسنامه، شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد در چشم انداز، سازمانی است:
تحسین برانگیز به عنوان قطب تولید کننده پسته سالم و با کیفیت پایدار در بین برترین های تولید کننده پسته جهان، پیشرو در سرمایه گذاری هـای پر بازده منطبق با مزیت های رقابتی در داخل و خارج کشور، همچنین این شرکت در زمینه صادرات محصول پسته به کشورهای منطقه و اروپا، به عنوان یک صادرکننده برتر مطرح خواهد بود.

بیانیه ارزش
پایه های ارزشی ما در رسیدن به این چشم انداز، کمال خواهی، کارگروهی، اعتماد و مسئولیت پذیری می باشد.

چشم انداز ما

بیانیه ماموریت
شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد پویا، کارآمد، مشتری مدار و دانش محور" که با اتکاء به دانش فنی مدرن و پیشرفته و سیستم های روز مدیریت و با استفاده از فرصت های مناسب در فعالیت های اقتصادی به هدایت منابع خواهد پرداخت.
حرکت بر مبنای هماهنگی با اهداف هلدینگ کشاورزی و دامپروری و در راستای برنامه بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی با بکارگیری سرمایه های مالی، انسانی و طبیعی و در نظر گرفتن معیارهای اساسی تولید و اقتصاد پایدار در توسعه کلیه امور مرتبط با حوزه کشاورزی اقدام خواهد نمود. از دیگر ماموریت های مهم شرکت سیرجان بنیاد می توان به تحقق انتظارات سهامداران در خصوص بازده مورد انتظار و احترام به کرامت انسانی و جایگاه منابع انسانی اشاره نمود.

اهداف کلان
::: حضور در عرصه های جدید و دانش محور به منظور ارتقاء جایگاه کشاورزی و افزایش تولید و سود آوری فعالیت ها .
::: افزایش بهره وری و کیفیت با بکارگیری ابزارهای جدید و نوین.
::: افزایش سهم صادرات در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای روسیه و چین و دسترسی به بازارهای جدید در آمریکای مرکزی.
::: ارتقاء شاخص های نیروی انسانی به عنوان رکن اصلی کلیه فعالیت های در دست اقدام. ایجاد تعهد و انگیزش در کارکنان تامین و برآورده ساختن نیازها و خواسته های مشتریان .

استراتژی ها
::: سرمایه گـذاری در فعالیت های اقتصـادی سودآور از جمله احداث گلخانه .
::: استفاده از تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته با مکانیزه کردن، بهبود و تسهیل روندها و فرآیندها از جمله اجرای سیستم آبیاری.
::: آماده سازي شركت‌ جهت حضور در بازار بورس اوراق بهادار.
::: توانمند سازي منابع انساني ، توسعه سلامت و فرهنگ سازماني با توجه به عامل جوانگرایی و تجربه افراد و افزایش آموزش های کاربردی در سطح کل سازمان .
::: بهبود وضعيت معيشتي كاركنان.
فروش و معرفی برترین و با کیفیت ترین محصول و برند پسته ایرانی با نام تجاری توکا کاملا رقابتی از هر حیث در بازار جهانی و تضمین کننده آینده روابط ما با مشتریان موجب نگرش و تمایل پایدار، نسبت به محصولات شرکت ما، خواهد شد.
آدرس دفتری مرکزی :

سیرجان بلوار سیدجمال الدین حدفاصل چهارراه قاآنی

و سه راهی کرمان

شرکت کشاورزی سیرجان بنیاد

تلفن : 42304403 - 42305430 - 034  

فاکس : 42305243 - 034

sirjanbonyad@yahoo.com

Scroll to Top